V hre LOTO 5 z 35 padol v stredu ďalší jackpot

(29. 11. 2018)

V stredajšom žrebovaní výherných čísel pre hru LOTO 5 z 35 bol dosiahnutý ďalší jackpot.  „Hráč získal jackpotovú výhru vo výške 35 223,72 eura," informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. Rastislav Čépe.

Čépe ďalej uviedol, že šťastný hráč uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Bratislavskom kraji. „Hráč veril svojim číslam. Vyplnil nimi na tikete jedno hracie pole - stĺpček. Jeho vklad do hry za jednotipovú stávku bol 0,50 eura."

Cena vkladu za jeden tip na jedno stávkové obdobie v hre LOTO 5 z 35 je 0,50 eura. „V tomto roku sa zatiaľ štyrikrát podarilo hráčom získať jackpot, resp. výhru v prvom poradí  vďaka jednotipovej stávke so základným vkladom 0,50 eura," povedal hovorca spol. TIPOS. Čépe dodal, že najvyššia výhra, aká bola zatiaľ v tomto roku dosiahnutá v „malom lote" stávkou s vkladom 50 eurocentov, bola výhra z 19. augusta. „Vtedy jeden z hráčov vyhral 137 579,89 eura. Svoju stávku uzatvoril prostredníctvom SMS správy."

Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku. „Zároveň ide o číselnú lotériu s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry. Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 je približne 1 : 324 000," uviedol Čépe. Päť výherných čísel pre „malé loto" sa žrebuje dvakrát za týždeň - v stredu a v nedeľu.

 

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10, KENO JOKER, EUROMILIÓNY, EUROMILIÓNY JOKER, Eurojackpot a Eurojackpot JOKER okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.etipos.sk, ako aj prostredníctvom aplikácie pre smartfóny alebo prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333. TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma na svojich predajných miestach stávky aj na číselnú lotériu KLUB KENO a prostredníctvom internetovej stránky www.etipos.sk prevádzkuje aj číselnú lotériu e-KLUB KENO.

Naspäť

LOTO Miliónová jazda
Týždenne rozdávame 1 000 €
Uvítací bonus až 10 €!