Cez víkend zaznamenala spol. TIPOS dve skvelé výhry v číselných lotériách

(24. 09. 2018)

Uplynulý víkend bol nezabudnuteľný pre dvoch hráčov, ktorí sa rozhodli skúsiť šťastie v lotériách z ponuky spoločnosti TIPOS.

V piatkovom žrebovaní výherných čísel pre lotériu Eurojackpot mal obrovské šťastie jeden hráč zo Slovenska. „V piatok, 21. septembra 2018, získal jeden zo slovenských hráčov lotérie Eurojackpot výhru v druhom poradí vo výške 580 434,10 eura," informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. Rastislav Čépe. Slováka delilo od jackpotu 28 miliónov eur len jedno neuhádnuté powerballové číslo. „Rovnako dopadol aj jeden hráč z Nemecka a jeden z Nórska. Aj týchto hráčov delilo do vysnívaného jackpotu len jediné neuhádnuté číslo."

Čépe ďalej uviedol, že šťastný Slovák svoju stávku uzatvoril v Nitrianskom kraji. „Pri uzatváraní stávky v lotérii Eurojackpot sa spoliehal na svoje čísla. K štyrom tipom si priplatil aj účasť v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER a za celú stávku zaplatil 9 eur."

Podľa informácií hovorcu ide už o piatu výhru v druhom poradí v lotérii Eurojackpot, ktorú doteraz v tomto roku získal slovenský hráč. „Zároveň je to 13. výhra v druhom poradí, ktorú od októbra 2015, odkedy spoločnosť TIPOS prevádzkuje lotériu Eurojackpot na Slovenku, získal jeden z našich hráčov."

Keďže jackpot v lotérií Eurojackpot nebol pokorený, už nasledujúci piatok, 28. septembra 2018, sa bude hrať o 38 miliónov eur.

Nedeľa 23. septembra bola šťastným dňom pre jedného z hráčom hry LOTO 5 z 35. „Hráč so stávkou uzatvorenou v Prešovskom kraji vyhral skvelý jackpot 99 517,56 eura," informoval Čépe.

Hovorca ďalej uviedol, že šťastný výherca sa pri uzatváraní stávky spoľahol na náhodný výber čísel. „Uzatvoril stávku na jeden náhodný tip a predplatil si ju na dve žrebovania. Do hry tak vložil jedno euro."

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10, KENO JOKER, EUROMILIÓNY, EUROMILIÓNY JOKER, Eurojackpot a Eurojackpot JOKER okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.etipos.sk, ako aj prostredníctvom aplikácie pre smartfóny alebo prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333. TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma na svojich predajných miestach stávky aj na číselnú lotériu KLUB KENO a prostredníctvom internetovej stránky www.etipos.sk prevádzkuje aj číselnú lotériu e-KLUB KENO.

Naspäť

LOTO Miliónová jazda
Týždenne rozdávame 1 000 €
Uvítací bonus až 10 €!