V doplnkovej hre JOKER zvíťazil ďalší hráč

(17. 09. 2018)

V doplnkovej hre JOKER zvíťazil v nedeľu ďalší hráč. „Jackpot z doplnkovej hry JOKER vo výške 27 653,70 eura si bude môcť na svoj účet pripísať hráč, ktorý uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest v Nitrianskom kraji," informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. Rastislav Čépe.

Ako ďalej Čépe uviedol, hráč si účasť v doplnkovej hre JOKER priplatil k šesťtipovej stávke v hre LOTO 5 z 35. „Za takúto stávku zaplatil 3,50 eura."

Doteraz najvyššia tohtoročná jackpotová výhra z doplnkovej hry JOKER mala hodnotu 312 652,20 eura. „Túto sumu vyhral začiatkom septembra hráč, ktorý uzatvoril svoju šťastnú stávku na jednom z predajných miest v Trečianskom kraji," pripomenul hovorca spol. TIPOS. Čépe ďalej uviedol, že spomenutá výhra zo žrebovania 2. septembra 2018 je zároveň doteraz historicky treťou najvyššou výhrou v doplnkovej hre JOKER. „V rebríčku výhier pre doplnkovú hru JOKER stále kraľuje výhra z 5. apríla 2017, ktorá má hodnotu 332 221,10 eura."

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno". Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10, KENO JOKER, EUROMILIÓNY, EUROMILIÓNY JOKER, Eurojackpot a Eurojackpot JOKER okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.etipos.sk, ako aj prostredníctvom aplikácie pre smartfóny alebo prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333. TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma na svojich predajných miestach stávky aj na číselnú lotériu KLUB KENO a prostredníctvom internetovej stránky www.etipos.sk prevádzkuje aj číselnú lotériu e-KLUB KENO.

Naspäť

LOTO Miliónová jazda
Týždenne rozdávame 1 000 €
Uvítací bonus až 10 €!